Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Giriş Yap

Kayıt Ol

Tuketici.com.tr, şikâyetleri çözen firmaların farkını ortaya çıkarmak ve firmaları şikâyet çözmeye teşvik etmek için teşekkür mesajlarına yer açtı. Tuketici.com.tr, şikâyeti çözülen müşterilerin firmalara hitaben yazdığı teşekkür mesajlarını da yayımlamaya başladı. Hemen Kayıt Olarak memnuniyetinizi ifade edebilirsiniz.

Kurumsal Üyelik Hakkında

Kurumsal Üyelik Hakkında

www.tuketici.com.tr” Nedir?

“www.tuketici.com.tr” , Ülkemizde Avrupa Birliği standartlarında “tüketici bilinci”nin yerleşmesi amacıyla oluşturulmuş, her türlü tüketici hakları bilgilerinin yer aldığı “Tüketici Hakları Portalı”dır.

Amacı Nedir?

“www.tuketici.com.tr”nin amacı, tüketici bilincinin yaygınlaştırılmasına yardımcı olmanın yanısıra, aldığı ürün ya da hizmetlerden şikayetçi olan kişi ya da kurumları, birinci elden ilgililere ulaştırmak, ayrıca kamuoyunu bilgilendirmek ve şikayetçi olunan kuruluşun bu şikayetleri gidermesi için bilgi ulaşımını sağlamaktır.

Çalışma Mantığı Nedir?

“www.tuketici.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olan kuruluşlar / kurumlar tüketicilerin şikayetlerini değerlendirme fırsatı bulurlar. Bir kurumun veya kuruluşun tüketicilerin şikayetlerine birinci elden ulaşması isteniyorsa, “www.tuketici.com”a “kurumsal üye” olunması gerekmektedir. Bu üyelik sayesinde, kurumunuz hakkındaki şikayetler önce size iletilecek, 5 iş gününde vereceğiniz yanıtla birlikte sitede yayınlanarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

Neden “Kurumsal Üye” Olmalısınız?

“www.tuketici.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olmanın kurumunuza sağlayacağı kolaylıkla ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında tüketicilerin ne türlü şikayetleri olduğunu, neler düşündüğünü ve ihtiyaçlarını birinci elden öğrenme ve değerlendirme imkanına kavuşacaksınız.

Kurumsal Üyelik:

“Kurumsal Üyelik” seçeneklerimiz iki kategoride hazırlanmıştır.

 

1- Gümüş Üyelik:

  • Bu üyelikte tüketici bilgilerine ulaşarak şikayetleri cevaplama hakkını elede edebilirsiniz.

2- Altın Üyelik:

  • Bu üyelikde tüketici bilgilerine ulaşarak şikayetleri cevaplama hakkını elde edebilirsiniz.
  • Sistemimize tanımlanan e-posta adreslerinize her yeni şikayette bilgilendirme e-postaları gönderilmektedir.
  • Sitemizdeki istatistiklerden yarlanma imkanı kazanacaksınız (aylara ve yıllara göre şikayet dağılımı, rakip firmalarla kıyaslama vs…)
  • “Altın Üyelik” Firmanıza sitemizde 15 günlük ücretsiz banner yayınlama hakkı ve diğer yayınlanacak reklamlarda %50 indirim kazandıracaktır.
  • Firma logonuz “Kurumsal Üye”lerimiz arasında yayınlanacak olup kurumunuzun tanınırlığını artıracaktır.

 

Kurumsal üyelik için sitedeki “Kurumsal Üye Ol” panelinden başvurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle temasa geçilip “Kurumsal Üye”liğiniz başlatılacaktır.

“Kurumsal Üye”likle ilgili sorularınızı “info@tuketici.com.tr”ye yollayınız ya da mesai saatlerinde 0507 695 70 70 nolu GSM’den Doğan Demir’e iletiniz.

“www.tuketici.com.tr” kısaca “TÜKETİCİ – ÜRETİCİ İLETİŞİM KÖPRÜSÜ”dür.

Üyelik Bedelleri:

  • “Altın üyelik” 1 Yıllık (12 Ay) Hizmet Bedeli: 0 TL (KDV dahil).
  • “Gümüş üyelik” 1 Yıllık (12 Ay) Hizmet Bedeli: 0 TL (KDV dahil).